Nasza kadra


Jarosław Olejniczak

Lektor, który swoje doświadczenie zawodowe zdobywa już od kilkunastu lat. Absolwent Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, nauczyciel z zawodu i z powołania.  Ukończył specjalność teatrologiczną w ramach studiów Filologii Polskiej oraz teatralno-filmoznawczą przy Instytucie Kulturoznawsta UMCS. Współpracował z warszawskimi i lubelskimi szkołami językowymi. Pracuje zarówno z grupami dzieci, młodzieżą, jak i z dorosłymi (także w zakresie nauczania języka biznesowego) na wszystkich poziomach zaawansowania. Przygotowywał swoich uczniów do egzaminów zewnętrznych, testów gimnazjalnychi matur. Pochodzi z Opola Lubelskiego i chętnie tam wraca nie tylko pamięcią :) Laureat licznych konkursów językowych. Prywatnie żongler, fan podróżowania i początkujący gitarzysta.


Grzegorz Markowski

Lektor, którego staż pracy jako nauczyciela języka angielskiego osiągnął 20 lat. Absolwent Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie studiował na wydziale Politologii. Pasjonat w dziedzinie języków obcych, zwłaszcza języka angielskiego i hiszpańskiego, a także rosyjskiego i francuskiego. Współpracował przez wiele lat ze szkołą językową przy Agencji Rozwoju Lokalnego w Poniatowej. Pracuje zarówno z grupami dzieci młodszych, młodzieżą, jak i z dorosłymi Przygotowywał swoich uczniów do egzaminów zewnętrznych, testów gimnazjalnych i matur. Pochodzi z Puław i jest amatorem piękna najbliższych okolic. Oprócz języków pasjonuje go muzyka i kultura krajów andyjskich w Ameryce Południowej, gra na instrumentach andyjskichPaweł Kuźnicki

Lektor języka angielskiego, czasem bywający tłumaczem, jeśli trafi mu się interesujący tekst. Absolwent Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Do każdego ze swoich uczniów podchodzi indywidualnie, starając się dostosować tryb nauki do ich potrzeb i temperamentu. Swoją fascynację językiem łączy z pasją do gier planszowych i fabularnych. Prywatnie entuzjasta zdrowego jedzenia i stylu życia.

Katarzyna Kramek-Mazur

Lektorka z dwunastoletnim doświadczeniem pracy jako nauczyciel języka angielskiego. Absolwentka filologii angielskiej KUL, egzaminatorka CKE (egzaminów maturalnych, gimnazjalnych oraz egzaminu ósmoklasisty) biorąca udział w sesjach oceniających prace z ramienia OKE w Krakowie. Ma też słabość do języka niemieckiego (certyfikat DSH). Prywatnie lubi podróże, parki linowe, escape rooms, dobre książki.


Patrycja Olejniczak

Manager Jolly Jelly, z doświadczeniem administracyjno-marketingowym. Doktor Nauk Humanistycznych w zakresie Nauk o Kulturze i Religii. Prawa ręka lektorów i osoba pierwszego kontaktu dla uczniów i ich rodziców. Prywatnie fanka kuchni świata, tańca, Harry'ego Pottera, sportów siłowych i dobrego kina.