Nasza kadra

JAROSŁAW OLEJNICZAK

Lektor, który swoje doświadczenie zawodowe zdobywa już od kilkunastu lat. Absolwent Uniwersytetu Marii-Curie Skłodowskiej w Lublinie, nauczyciel z zawodu i powołania. Ukończył specjalność teatrologiczną w ramach studiów Filologii Polskiej oraz teatralno-filmoznawczą przy Instytucie Kulturoznawstwa UMCS. Współpracował z warszawskimi i lubelskimi szkołami językowymi. Pracuje zarówno z grupami dzieci, młodzieżą, jak i z dorosłymi (także w zakresie nauczania języka biznesowego) na wszystkich poziomach zaawansowania. Przygotowywał swoich uczniów do egzaminów zewnętrznych (do poziomu C2!), testów gimnazjalnych/egzaminów ósmoklasisty i matur. Pochodzi z Opola Lubelskiego i chętnie tam wraca nie tylko pamięcią :) Laureat licznych konkursów językowych. Prywatnie żongler, fan podróżowania i początkujący gitarzysta.

 

PAWEŁ KUŹNICKI

Lektor języka angielskiego, czasem bywający tłumaczem, jeśli trafi mu się interesujący tekst. Absolwent Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Do każdego ze swoich uczniów podchodzi indywidualnie, starając się dostosować tryb nauki do ich potrzeb i temperamentu. Swoją fascynację językiem łączy z pasją do gier planszowych i fabularnych. Prywatnie entuzjasta zdrowego jedzenia i stylu życia.

 

ALEKSANDRA PETKO-BUDKOWSKA

Lektor języka angielskiego z ponad 15-letnim doświadczeniem. Oprócz pracy jako nauczyciel, jest również socjologiem, dietetykiem oraz artystą :) Jej doświadczenie jako lektorki języka angielskiego obejmuje pracę z uczniami w różnym wieku i na różnych poziomach zaawansowania. Jej misją jest odczarowanie słowa "gramatyka" i obalenie mitu o braku predyspozycji do nauki języka. Podąża zawsze za uczniem i jego potrzebami, tworząc jednocześnie przyjazną atmosferę, która sprzyja nauce. Jej zainteresowanie socjologią pozwala lepiej zrozumieć ludzkie zachowania i społeczeństwo, co przekłada się na bardziej spersonalizowane podejście do nauczania języka angielskiego, biorąc pod uwagę kulturowe różnice i konteksty społeczne jej uczniów. Kocha koty, kawę, chillhop, książki popularnonaukowe i dobre kino.


PATRYCJA OLEJNICZAK


Manager Jolly Jelly, z doświadczeniem administracyjno-marketingowym. Doktor Nauk Humanistycznych w zakresie Nauk o Kulturze i Religii. Prawa ręka lektorów i osoba pierwszego kontaktu dla uczniów i ich rodziców. Od kilku lat lektorka języka angielskiego pracująca głównie z uczniem indywidualnie. Najlepiej czuj się w przygotowaniu uczniów do egzaminów (8-klasisty i matury podstawowej) oraz nauczaniu początkujących dorosłych. Prywatnie fanka kuchni świata, tańca, Harry'ego Pottera, sportów siłowych, dobrego kina i wszelkich zwierząt!