Nasza kadra


Jarosław Olejniczak

Lektor, który swoje doświadczenie zawodowe zdobywa już od kilkunastu lat. Absolwent Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, nauczyciel z zawodu i z powołania.  Ukończył specjalność teatrologiczną w ramach studiów Filologii Polskiej oraz teatralno-filmoznawczą przy Instytucie Kulturoznawsta UMCS. Współpracował z warszawskimi i lubelskimi szkołami językowymi. Pracuje zarówno z grupami dzieci, młodzieżą, jak i z dorosłymi (także w zakresie nauczania języka biznesowego) na wszystkich poziomach zaawansowania. Przygotowywał swoich uczniów do egzaminów zewnętrznych, testów gimnazjalnychi matur. Pochodzi z Opola Lubelskiego i chętnie tam wraca nie tylko pamięcią :) Laureat licznych konkursów językowych. Prywatnie żongler, fan podróżowania i początkujący gitarzysta.


Grzegorz Markowski

Lektor, którego staż pracy jako nauczyciela języka angielskiego osiągnął 20 lat. Absolwent Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie studiował na wydziale Politologii. Pasjonat w dziedzinie języków obcych, zwłaszcza języka angielskiego i hiszpańskiego, a także rosyjskiego i francuskiego. Współpracował przez wiele lat ze szkołą językową przy Agencji Rozwoju Lokalnego w Poniatowej. Pracuje zarówno z grupami dzieci młodszych, młodzieżą, jak i z dorosłymi Przygotowywał swoich uczniów do egzaminów zewnętrznych, testów gimnazjalnych i matur. Pochodzi z Puław i jest amatorem piękna najbliższych okolic. Oprócz języków pasjonuje go muzyka i kultura krajów andyjskich w Ameryce Południowej, gra na instrumentach andyjskich


Patrycja OlejniczakManager Jolly Jelly, z doświadczeniem administracyjno-marketingowym. Absolwentka Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej i Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Aktualny doktorant UMCS w zakresie kulturoznawstwa. Prawa ręka lektorów i osoba pierwszego kontaktu dla uczniów i ich rodziców. Prywatnie fanka kuchni świata, tańca i dobrego kina.