Halloween'owe podsumowania 2018

W tym roku zadaniem naszych uczniów było rozszyfrowanie imienia złej wiedźmy, która nie chcąc go zdradzić - zastawiła szereg pułapek czyhających na naszych młodych detektywów. Na szczęście i tym razem udało się rozwikłać wszystkie zagadki i pokonać wszelkie przeciwności, by dotrzeć do wielkiego Happy Endu, sprawiając, że wiedźma została ostatecznie pokonana i mogła zaznać wiecznego spokoju. A wszystko dzięki pomocy dobrego czarodzieja, który - choć tylko listownie 0 towarzyszył nam przez cały czas.

Przeszliśmy szaloną grę planszową, znieśliśmy straszliwe klątwy, które utrudniały nam wykonanie zadań, bawiliśmy w małego chemika rozpoznając różne, magiczne substancje, zagraliśmy w ducho-kręgle, ułożyliśmy puzzle, które musieliśmy wyłowić z pajęczyny i w końcu... rozbiliśmy piniatę - potwora, która chciała zawładnąć wszystkimi słodyczami świata! Ale nie z nami te numery! Pomimo ciemności i straaaszliwej atmosfery wszyscy wróciliśmy cało i oczywiście możemy się pochwalić samymi sukcesami.

A starsi uczniowie? Starszych zaprosiliśmy na projekcję horroru Inni (2001). Wszyscy byli na tyle odważni, że dotrwali do końca :)

Zobaczcie nasze zdjęcia: TUTAJ